راهنمای مجموعه نرم افزارهای یکتاوب

 


راهنمای آموزش و رفع اشکال | راه‌اندازی اولیه | راهنمای جامع برنامه | فهرست ابزارهای مدیریت | راهنمای الفبایی | مقالات متنوع

جستجو در راهنما | فهرست فایل ها | پرسش‌های متداول | تالار گفتگو | ارسال پیشنهادها و اشکالات | برگشت به پایگاه


 

بایگانی آخرین تغییرات برنامه

 

 

# نشریه

نسخه 2636 تاریخ 1394/4/21 : مرتب شدن مقالات بر اساس شماره صفحه و تاریخ پدیرش

در نمایش مقالات منتشر شده در یک نسخه نشریه، مقالات قبل از این فقط بر اساس شماره صفحه مرتب می شدند. در برنامه جدید اگر شماره صفحات خالی باشد، تاریخ پذیرش معیار مرتب سازی مقالات خواهد بود.
درخواست شده توسط: مجله مطالعات ناتوانی - موسوی

# عمومی

نسخه 2633 تاریخ 1394/4/14 : یک توضیح بسیار مهم در مورد خالی شدن فرم ها بعد از زدن دکمه back

بخش تنظیمات پیشرفته تنظیمی دارد که مشخص می کند هر صفحه چقدر در حافظه مرورگر اعتبار دارد. ما برای صفحات فرم ها 1300 ثانیه یا 30 دقیقه را تنظیم کرده ایم (اخیرا زمان ها را افزایش داده ایم تا مشکلات داوران و نویسندگان کمتر شود). یعنی اگر پس از رفتن به صفحه فرم داوری یا ارسال مقاله، داوری یا ارسال مقاله بیشتر از 30 دقیقه طول بکشد و بعد از تایید فرم خطا گرفته شود، با زدن دکمه Back فرم خالی می شود. این تنظیم را می توانید تغییر دهید اما دقت کنید که صفحات در این مدت تعیین شده cache می شوند.
البته این تنظیمات به نوع تنظیم cache در شبکه های اینترنت هم بستگی دارد و گاهی تنظیمات برنامه اعمال نمی شود. پس اگر فردی در کمتر از این زمان تعیین شده فرم را تایید کرده و سپس با زدن دکمه Back فرم خالی شده بود یا به جای مشاهده فرم خالی فرم تکمیل شده نفر قبلی را مشاهده کرد، باید تنظیمات شبکه مورد استفاده را بررسی کنید.

# مقاله

نسخه 2632 تاریخ 1394/4/14 : اضافه شدن نوع فایل tiff به پسوندهای مجاز

پسوند tiff به پسوند های مجاز برنامه اضافه شد. پیش از این اگر کاربری قصد ارسال فایل tiff داشت برنامه خطا می گرفت و صفحه خالی نمایش می داد که این اشکال هم برطرف شد.
درخواست شده توسط: ژنتیک در هزاره سوم - مدیر پایگاه

# عمومی

نسخه 2631 تاریخ 1394/4/10 : امکان تنظیم باز شدن پیوند منو یا صفحه در صفحه جدید فراهم شد.

در بخش مدیریت صفحات یا منوها، امکان تنظیم باز شدن پیوند منو یا صفحه در صفحه جدید فراهم شد.
درخواست شده توسط: سایت سال جهانی نور - فراهانی

# عمومی

نسخه 2629 تاریخ 1394/3/29 : اختیاری شدن پرداخت هزینه خدمات جانبی شرکت!

پیرو مذاکره با برخی مشتریان و مسایل و مشکلات مالی دانشگاه ها و نیز برای افزایش رضایت مشتریان، هزینه برخی خدمات شرکت به صورت اختیاری اعلام خواهند شد. به این صورت که ابتدا کارها انجام شده و سپس هزینه خدمات به صورت ایمیل به کارفرما اعلام می شوند. اگر کارفرما امکان پرداخت را داشت و رضایت خود را برای پرداخت کامل هزینه یا بخشی از آن اعلام کرد، فاکتور خدمات برای سازمان ارسال می شود (برای تسریع امور امکان پرداخت اینترنتی هم وجود دارد) فهرست مواردی که شامل این هزینه اختیاری می شوند و نکات مهم مرتبط را در سایت شرکت بررسی کنید.

# نشریه

نسخه 2625 تاریخ 1394/3/23 : امکان انتشار آمار مقالات دریافت و پذیرفته شده طی 6 و 12 ماه اخیر فراهم شد

امکان انتشار آمار مقالات دریافت و پذیرفته شده طی 6 و 12 ماه اخیر فراهم شد. برای فعالسازی و استفاده از این امکان بخش تنظیمات ویژه نشریه را بررسی کنید. دقت کنید که این امکان به صورت پیش فرض فعال است و در صورت لزوم می توانید آن را غیر فعال کنید.
درخواست شده توسط: مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات وانتشارات علمی وزارت بهداشت (HBI) - دکتر کبیری

# نشریه

نسخه 2625 تاریخ 1394/3/22 : امکان درج اطلاعات آماری گوگل اسکالر از صفحه اختصاصی نشریه

درج اطلاعات آماری گوگل اسکالر ( Google Scholer) از صفحه اختصاصی نشریه به برنامه اضافه شد. برای آشنایی با روش کار این راهنما را بررسی کنید.
درخواست شده توسط: مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات وانتشارات علمی وزارت بهداشت (HBI) - دکتر کبیری

# نشریه

نسخه 2625 تاریخ 1394/3/22 : راهنمای نمایش نمودارهای SCImago در بلوک ها یا مطالب سایت اضافه شد

راهنمای نمایش نمودارهای SCImago در بلوک ها یا مطالب سایت به بخش راهنمای برنامه اضافه شد.
درخواست شده توسط: مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات وانتشارات علمی وزارت بهداشت (HBI) - دکتر کبیری

# مقاله

نسخه 2622 تاریخ 1394/3/12 : امکان ورود کد پژوهشگر برای تمام نویسندگان مقالات

امکان ورود کد پژوهشگر یا ORCID ID برای تمام نویسندگان مقالات فراهم شد. این کد توسط سایت orcid.org به منظور شناسایی دقیق پژوهشگران ارایه می شود. برای تسریع امور امکان ویرایش این کد در بخش ویرایش جمعی نویسندگان هم اضافه شده است. برای فعال کردن این امکان می توانید به بخش تنظیمات مقالات مراجعه کنید.
درخواست شده توسط: مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات وانتشارات علمی وزارت بهداشت (HBI) - دکتر کبیری

# نشریه

نسخه 2621 تاریخ 1394/3/10 : امکان ورود کدهای DOI و PubMed برای مقالات فراهم شد

امکان ورود کدهای DOI و PubMed برای مقالات فراهم شد. برای ورود این اطلاعات هم می توانید هر مقاله را از طریق پرونده ویرایش کنید، هم می توانید برای تسریع کار از بخش ویرایش جمعی مقالات استفاده کنید. کدهای وارد شده در صفحه چکیده مقاله نمایش داده خواهند شد.
درخواست شده توسط: مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات وانتشارات علمی وزارت بهداشت (HBI) - دکتر کبیری

# عمومی

نسخه 2620 تاریخ 1394/3/14 : راهنمای جدید برنامه به صورت تصویری تهیه شد

راهنمای جدید برنامه به صورت تصویری تهیه شد. در این راهنما سعی شده است همه کارهای اصلی به صورت ساده و با تصویر آموزش داده شوند. لطفا این راهنما را بررسی نمایید. متناسب با توسعه راهنما، تغییراتی در بخش های برنامه (مثل بخش مشاهده پرونده مقالات) انجام شده است.

# عمومی

نسخه 2614 تاریخ 1394/2/29 : تنظیم پذیری بخش علم سنجی و برخی اصلاحات در بخش کارنامه علمی

در سامانه کارنامه علمی اعضای هیات علمی، امکان تنظیم کردن کادرهای مربوط به علم سنجی فراهم شد و برخی اصلاحات مربوط به عدم نمایش برخی داده های مقالات نیز در این بخش انجام شد
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گناباد - داستانی

# عمومی

نسخه 2608 تاریخ 1394/2/19 : اضافه شدن امکان تعریف یک کادر قابل انتخاب در بخش تنظیمات ثبت نام کاربران

یک کادر قابل انتخاب در بخش تنظیمات ثبت نام کاربران اضافه شد. به این ترتیب که کادر "مرتبه علمی" را می توانید به هر گزینه دلخواه دیگر تغییر داده و با عنوان مورد نظر در فرم ثبت نام نمایش دهید.

# عمومی

نسخه 2607 تاریخ 1394/2/17 : افزایش امکانات بخش پرداخت الکترونیک

امکاناتی مانند تعیین محدودیت برای فروش گروه های پرداخت، گزارش دهی تعداد فروش و ارسال جزییات خرید به ایمیل خریدار به بخش پرداخت الکترونیک اضافه شد. همچنین امکان انجام برخی تنظیمات در صفحه فهرست خدمات قابل فروش در صفحه تنظیمات پرداخت الکترونیک فراهم شده است.

# عمومی

نسخه 2603 تاریخ 1394/2/3 : اعتبارسنجی تمام ایمیل ها هنگام ارسال ایمیل از طرف برنامه

با هدف کاهش مشکلات ناشی از ارسال ایمیل به ایمیل های نامعتبر، از این به بعد صحت ایمیل ها هنگام ارسال از تمام بخش های برنامه مورد بررسی قرار می گیرد. بدیهی است این اعتبارسنجی فقط قوانین معتبر بودن ایمیل (مثل داشتن سایت با پسوند مناسب) را در نظر می گیرد و نمی تواند این بحث که این ایمیل واقعا ساخته شده است یا خیر را پوشش بدهد.

# مقاله

نسخه 2603 تاریخ 1394/2/3 : امکان دانلود کلیه مقالات پذیرش شده به تفکیک موضوع مقالات

امکان دانلود کلیه مقالات پذیرش شده به تفکیک موضوع مقالات به بخش گزارش گیری از مقالات اضافه شد. در این بخش امکان تفکیک مقالات بر اساس انتشار یا پذیرش آنها و نیز نوع نامگذاری فایل ها و شیوه پوشه بندی فایل ها نیز وجود دارد.
درخواست شده توسط: دهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران

# عمومی

نسخه 2601 تاریخ 1394/1/27 : امکان ارایه گواهی اختصاصی به کاربران به صورت جمعی هم اضافه شد

امکان ارایه گواهی اختصاصی به کاربران به صورت جمعی هم اضافه شد تا مدیر پایگاه بتواند گواهی یا کارت کاربران را به صورت دسته جمعی دریافت و چاپ نموده و در اختیار آنها قرار دهد. برای استفاده از این امکان می توانید به انتهای بخش تنظیمات صفحه شخصی مراجعه نمایید.

# نشریه

نسخه 2601 تاریخ 1394/1/27 : تغییر در شیوه انتخاب مقالات دارای بیشترین بازدید

در بخش نمایش مقالات دارای بیشترین بازدید در صفحه اصلی، تنها مقالات پذیرفته شده طی 6 ماه اخیر در نظر گرفته شدند تا هر چند وقت یکبار این فهرست بروز شود.
درخواست شده توسط: مجله جامعه اسلامی دندانپزشکان

# عمومی

نسخه 2598 تاریخ 1394/1/22 : امکان ارایه گواهی اختصاصی به کاربران (گواهی عضویت در پایگاه، کارت عضویت انجمن، شرکت در همایش و ...)

امکان ارایه گواهی اختصاصی به کاربران (گواهی عضویت در پایگاه، کارت عضویت انجمن، شرکت در همایش و ...) در پایگاه فراهم شده است. برای تنظیم و استفاده از این بخش به انتهای بخش تنظیمات صفحه شخصی کاربران مراجعه نمایید. با ویرایش مناسب متن نامه می توانید از این امکان برای ارایه کارت عضویت افراد هم استفاده کنید.

همچنین تمامی گواهینامه های پایگاه ( ثبت نام یا مشارکت کاربر، دریافت یا پذیرش مقاله و انجام داوری) برای چاپ تنظیم شده اند تا در یک صفحه نمایش داده شوند (عرض صفحه خودکار تنظیم می شود).

 

# مقاله

نسخه 2590 تاریخ 1394/1/2 : اضافه شدن امکان مشاهده گواهینامه تایید دریافت یا پذیرش مقالات

در راستای خودکارسازی هرچه بیشتر فرآیندها، امکان دریافت گواهی تایید دریافت یا پذیرش مقالات از طریق صفحه شخصی کاربران فراهم شده است. برای مطالعه توضیحات بیشتر و فعال کردن این گزینه می توانید بخش  تنظیم گواهی پذیرش مقالات را بررسی نمایید. امیدواریم استفاده از این امکان سرعت عمل و رضایت بیشتری برای کاربران سامانه های مدیریت همایش، نشریه و طرح های پژوهشی ایجاد نماید.

درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گیلان - احمدی

# داوری

نسخه 2588 تاریخ 1393/12/24 : رفع اشکال پاسخ ندادن داوران به پرسش های اجباری

گاهی به دلیل استفاده داوران از حالت ذخیره موقت فرم داوری، اجباری بودن پرسش های فراگذاری فایل در هنگام ویرایش موقت نادیده گرفته می شدند که این اشکال در نسخه جدید برطرف گردیده است.
درخواست شده توسط: مجله علمی پزوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام - شریفی

# همایش

نسخه 2587 تاریخ 1393/12/18 : امکان تغییر متن "انتخاب نویسنده مسئول" در فرم ارسال مقاله

 امکان تغییر متن "انتخاب نویسنده مسئول" در فرم ارسال مقاله اضافه شد تا مثلا برای همایش ها بتوان آن را به "ارایه دهنده مقاله" تغییر داد. بخش تنظیمات ویژه مقالات را بررسی کنید.
درخواست شده توسط: بیست و دومین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران - طلایی

# عمومی

نسخه 2586 تاریخ 1393/12/16 : ثبت رمز عبور کاربران هنگام ویرایش مشخصات کاربری اصلاح شد

اشکالی در بخش تغییر مشخصات کاربری توسط افراد ثبت شده باعث می شد که رمز عبور واقعی کاربران اشتباه ثبت شود. البته این اشکال تنها هنگامی که رمز عبور برای کاربر ارسال می شده است (مثلا هنگام ارسال مقاله برای داوری) مشخص می شده و در ورود کاربر با رمز واقعی مشکلی ایجاد نمی کرده است. اشکال گزارش شده برطرف شد و برای جلوگیری از اشتباه، تمام رمز عبورهای اشتباه ثبت شده با این روش حذف شدند تا در ویرایش بعدی مشخصات کاربری (توسط کاربر یا مدیر برنامه) به صورت صحیح ثبت شوند.
درخواست شده توسط: IJMCM - آقاجانپور

# مقاله

نسخه 2580 تاریخ 1393/11/26 : تنظیم مجدد حجم و پسوند مجاز فایلهای مقالات و ضمیمه ها و ...

با توجه به افزایش سرعت اینترنت اغلب کاربران، حجم مجاز فایلهای مقالات و ضمیمه ها و سایر فایل های قابل فراگذاری در برنامه افزایش داده شد. همچنین امکان دریافت فایل های Office 2007 شامل docx و pptx به پسوندهای مجاز اضافه شد. لطفا بخش تنظیمات فراگذاری فایل ها را بررسی نمایید.


# داوری

نسخه 2577 تاریخ 1393/11/19 : اصلاح تاریخ میلادی در گواهینامه داوری

تاریخ های بخش انگلیسی گواهینامه داوری به صورت شمسی ارایه می شد که به صورت میلادی اصلاح گردید
درخواست شده توسط: Nutrition and food sciences research - مدیر پایگاه

# نشریه

نسخه 2576 تاریخ 1393/11/16 : اضافه شدن نشانی مستقیم فایل برای دانلود فایل های ضمیمه مقالات

در بخش پرونده مقالات و با هدف ایجاد امکان ارسال فایل های ضمیمه برای افراد، نشانی مستقیم فایل برای دانلود فایل های ضمیمه مقالات در زیر آنها اضافه شد.
درخواست شده توسط: مجله دانشکده علوم پزشکی نیشابور - دفتر نشریه

# عمومی

نسخه 2575 تاریخ 1393/11/12 : ستون مربوط به جمع ارزش عددی در گزارش های فرم های پویا اضافه شد

ستون مربوط به جمع ارزش عددی در گزارش های اکسل و html فرم های پویا اضافه شد
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گلستان - عباسی

# داوری

نسخه 2573 تاریخ 1393/11/7 : اضافه شدن آمار داوری های نهایی (تکمیل شده) در خروجی اکسل محاسبات مالی داوران

آمار داوری های نهایی (تکمیل شده) به صورت تفکیک شده در خروجی اکسل محاسبات مالی داوران اضافه شد
درخواست شده توسط: فصلنامه مسکن و محیط روستا - دفتر نشریه

# نشریه

نسخه 2571 تاریخ 1393/10/28 : تفکیک تصاویر ویژه نامه ها از نسخه های عادی نشریات

امکان استفاده از تصاویر مجزا برای نسخه های عادی نشریات و ویژه نامه ها فراهم شد. قبلا اگر ویژه نامه ای با روش اضافه کرد S یا بدون آن (دارای پسوند شماره) در بخش مدیریت نسخه های نشریه ساخته می شد تصویر آن با تصویر نسخه مشابه یکسان می شد.
توجه:
با توجه به این تغییر لازم است تصاویر مخصوص ویژه نامه ها را یکبار دیگر در نشریه فراگذاری کنید. البته تمامی تصاویر در سایت وجود دارند و حذف نشده اند.
درخواست شده توسط: فصلنامه علمی پژوهشی گیاهان دارویی - قوی پنجه

# داوری

نسخه 2568 تاریخ 1393/10/15 : امکان دسترسی داوران نهایی به پرونده مقالات در حال داوری

امکان دسترسی داوران نهایی به پرونده مقالات در حال داوری فراهم شد. قبلا وقتی داوری شروع به داوری مقاله می کرد و حتی کار داوری را به صورت تکمیل نشده رها می کرد، دسترسی وی به پرونده مقاله از دست می رفت.
درخواست شده توسط: مجله تحقیقات دندانپزشکی کاسپین - عصری

# امنیت

نسخه 2566 تاریخ 1393/10/10 : تغییر رمز عبور CPanel تمام پایگاه های وب نصب شده روی سرور یکتاوب

برای ایجاد امنیت بیشتر، رمز عبور CPanel تمام پایگاه های وب نصب شده روی سرور یکتاوب به صورت خودکار تغییر داده شدند (این کار هر 6 ماه یکبار انجام می شود). در صورت نیاز به رمز عبور سی پانل اطلاع دهید. دقت کنید که چند بار ورود رمز اشتباه سی پانل یا وب میل باعث مسدود شدن آی پی شما خواهد شد و باعث می شود به سایت دسترسی نداشته باشید.

# عمومی

نسخه 2566 تاریخ 1393/10/10 : رفع اشکال ثبت نام با کد ملی اشتباه

اگر هنگام ثبت نام از کد ملی هایی مثل 1111111111 یا 2222222222 استفاده می شد، برنامه بدون هشدار در خصوص اشتباه بودن این کد ملی، از تایید فرم ثبت نام صرف نظر می کرد که این اشکال برطرف گردیده است.

# عمومی

نسخه 2565 تاریخ 1393/10/4 : امکان دانلود فایل های بخش مدیریت پوشه ها و فایل ها با wget

امکان دانلود یکجای همه فایل های بخش مدیریت پوشه ها و فایل ها با wget فراهم گردید. لینک های مربوطه در پایین بخش مدیریت پوشه ها و فایل ها قرار گرفته است.

# عمومی

نسخه 2565 تاریخ 1393/10/4 : تقویت سامانه آزمون استخدامی دانشگاه ها

امکانات سامانه آزمون استخدامی دانشگاه ها توسعه داده شد. امکانات تنظیمی بیشتری در بخش تنظیمات سامانه آزمون قرار گرفت و همچنین متن نامه ارسال شده برای کاربران ثبت نام کننده قابل ویرایش شد.
درخواست شده توسط: دانشگاه شاهد - احمدوند

# داوری

نسخه 2564 تاریخ 1393/10/2 : امکان تعیین داور نهایی در هنگام تایید پیشنهاد داور توسط سرگروه داوری فراهم شد

امکان تعیین داور نهایی در هنگام تایید پیشنهاد داور توسط سرگروه داوری فراهم شد همچنین اشکال عدم تعیین داور نهایی، بعد از تایید پیشنهاد داور توسط سرگروه داوری برطرف شد. قبلا در صورتی که پیشنهاد سرگروه داوری به صورت مستقیم تایید می شد، داوران فقط به صورت داور عادی در نظر گرفته می شدند که در نسخه جدید اصلاح شده است.
درخواست شده توسط: فصل نامه علمی- پژوهشی طب جانباز - کریمی

# نشریه

نسخه 2561 تاریخ 1393/9/26 : راه اندازی بخش تحقیق و توسعه در راهنمای نمایه سازی در گوگل اسکالر

بخش "چرا گوگل اسکالر مقالات ما را نمایه نمی کند؟ " در راهنمای نمایه سازی در گوگل اسکالر تکمیل شد و اطلاعات و توصیه هایی برای افزایش احتمال نمایه سازی صحیح مقالات در گوگل اسکالر به آن اضافه شد. همچنین بخش تحقیق و توسعه نیز در این بخش اضافه شده است که اطلاعات خوبی ارایه می کند.


# امنیت

نسخه 2561 تاریخ 1393/9/27 : اخطار جدی به مدیران پایگاه ها برای رعایت اصول امنیتی

مدیران محترم پایگاه، لطفا رمز عبور مدیریت سایت و نیز رمز عبور سی پانل و ایمیل های خود را کنترل کرده و روی سیستم های مجهز به آنتی ویروس و فایروال کار کنید.
هکرها یا نفوذگران به صورت پیوسته در حال تلاش برای نفوذ به سایت های شما و استفاده از امکانات سرور هستند. طی چند ماه گذشته چند بار پیش آمده است که رمز عبورهای ساده ایمیل (تنظیم شده توسط مدیران سایت ها یا فرد صاحب ایمیل) توسط هکرها و با کمک نرم افزارها پیدا شوند و هکرها پس از نفوذ به ایمیل فرد شروع به ارسال اطلاعاتی به سایر کاربران برای سرقت اطلاعات بانکی کنند.
پس اگر از سرورهای یکتاوب استفاده می کنید، لطفا ایمیل هایی که استفاده ندارند را از طریق CPanel حذف کنید و اگر برای ایمیل های قبلی رمز عبور ساده در نظر گرفته اید آنها را به رمزهای پیچیده تری تغییر دهید. بهتر است همه رمزهای عبور خود را هر 2-3 ماه یکبار تغییر دهید تا اگر هم رمز عبوری لو رفته باشد، امکان سوء استفاده متوقف شود.
همچنین با توجه به احتمال نفوذ هکرها به رایانه و شبکه اینترنت شما، لطفا روی از شبکه های امن استفاده کرده و آنتی ویروس و فایروال های خود را تنظیم کرده و بروز نگه دارید.
عدم رعایت این اخطار و سوء استفاده از سی پانل یا ایمیل های شما می تواند موجب مسدود شدن سایت و در نظر گرفتن جریمه گردد. از آنجا که این موضوع به امنیت تمام سایت ها مرتبط است، در صورت بروز آسیب، جرایم سنگینی در نظر گرفته خواهد شد.


توجه: در صورتی که از سرورهای یکتاوب استفاده نمی کنید و گزارشی از بروزرسانی سرور و بستر وب و تهیه پشتیبان از داده های سرور توسط شرکت یکتاوب یا همکاران شبکه خود دریافت نمی کنید، احتمال آسیب رسیدن به اطلاعات و سایت های شما بسیار جدی است! اطلاعات بیشتر را اینجا ببینید.# داوری

نسخه 2561 تاریخ 1393/9/28 : بررسی تشابه ایمیل نویسندگان و عوامل داوری در بخش ارسال مقالات برای داوران اضافه شد

با هدف جلوگیری از ارسال مقاله برای نویسندگان مقاله برای داوری، بررسی تشابه ایمیل نویسندگان و عوامل داوری در بخش ارسال مقالات برای داوران اضافه شد. قبلا در این بخش تنها تشابه نام و نام خانوادگی فارسی یا انگلیسی مورد بررسی قرار می گرفت.
درخواست شده توسط: بیست و یکمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران - فراهانی

# عمومی

نسخه 2558 تاریخ 1393/9/18 : امکان محدودیت در ویرایش کادرهای ثبت نام توسط کاربران فراهم شد

در بخش تنظیمات ثبت نام کاربران، امکان محدودیت در ویرایش کادرهای ثبت نام توسط کاربران فراهم شد. مدیر پایگاه می تواند در این بخش کادرهای غیر قابل ویرایش توسط کاربر را مشخص نماید.
درخواست شده توسط: انجمن ایرانی تحقیق در عملیات - عطاری

# مقاله

نسخه 2557 تاریخ 1393/9/15 : امکان مشاهده اسامی تمام نویسندگان و ویرایش تاریخ برای مدیران مقالات

امکان مشاهده اسامی تمام نویسندگان و نیز ویرایش تاریخ های دریافت، پذیرش و ... برای مدیران مقالات فراهم شد
درخواست شده توسط: نشریه انجمن اپتیک و فوتونیک - فراهانی

# عمومی

نسخه 2556 تاریخ 1393/9/11 : تگهای معرفی نشانی سایت به زبان های مختلف به موتورهای جستجو

به درخواست رابط پایگاه مرکز درمان ناباروری حضرت مریم (س)، تگهای معرفی نشانی سایت به زبان های مختلف به موتورهای جستجو در بخش meta tags همه صفحات پایگاه اضافه شد.
درخواست شده توسط: مرکز درمان ناباروری حضرت مریم - رشیدی

# عمومی

نسخه 2556 تاریخ 1393/9/11 : راهنمای رفع اشکال در دانلود فایل های آفیس 2010 مثل docx و xlsx

راهنمای رفع اشکال در دانلود فایل های آفیس 2010 مثل docx و xlsx به برنامه اضافه شد. برای مشاهده این راهنما انتهای راهنمای صفحات و مطالب را بررسی کنید.

# مقاله

نسخه 2555 تاریخ 1393/9/11 : رفع اشکال بخش تهیه خروجی ورد از روش ویرایش قالب پیش فرض

در بخش گزارش گیری از مقالات، اشکال بخش تهیه خروجی ورد از روش ویرایش قالب پیش فرض برطرف گردید. این اشکال مربوط به تغییرات نسخه های جدید MS Word بود که باعث می شد فایل قالب پس از ویرایش توسط برنامه قابل شناسایی نباشد.
درخواست شده توسط: پنجمین کنگره انجمن روانشناسی ایران - دبیرخانه

# داوری

نسخه 2554 تاریخ 1393/9/10 : امکان مشاهده داوری های قبلی در صفحه داوری مقاله

در بخش انجام داوری یک مقاله توسط داور، امکان مشاهده پیوند داوری های قبلی داور برای همین مقاله، در زیر بخش عنوان و چکیده مقاله فراهم شد.
درخواست شده توسط: مجله مطالعات ناتوانی - موسوی خطاط

# مقاله

نسخه 2553 تاریخ 1393/9/10 : تکمیل اطلاعات صفحه چاپ پرونده مقلات

اطلاعات صفحه چاپ پرونده مقلات تکمیل شدند و امکان مشاهده نویسندگان و نیز توضیحات ضمیمه در این بخش اضافه شد.
درخواست شده توسط: نشریه تاکسونومی و بیوسیستماتیک دانشگاه اصفهان

# داوری

نسخه 2552 تاریخ 1393/9/10 : امکان درج اسامی نویسندگان در نامه های تغییر وضعیت مقاله

امکان درج اسامی نویسندگان در تمام نامه های تغییر وضعیت مقاله فراهم شد. برای درج نام نویسندگان می توانید از متغیرهای __AUTHORS_TITLE_FIRST_LAST_NAME_EN__ یا __AUTHORS_TITLE_FIRST_LAST_NAME_FA__ یا __AUTHORS_TITLE_FIRST_LAST_NAME_INFO_EN__ یا __AUTHORS_TITLE_FIRST_LAST_NAME_INFO_FA__ استفاده کنید. (قبل از این وقتی ارسال به تمام نویسندگان انتخاب نمی شد امکان استفاده از این متغیر وجود نداشت که در نسخه جدید این اشکال برطرف شده است. همچنین متغیرهای این بخش اندکی تغییر یافته اند تا امکان درج نام تنها یا نام و مشخصات کامل نویسندگان فراهم شود)
درخواست شده توسط: مجله بالینی پرستاری و مامایی - اسدی سامانی

# عمومی

نسخه 2549 تاریخ 1393/9/3 : ابزار تعیین آی پی و نوع سرور در بخش ابزارهای کمکی اضافه شد

ابزار تعیین آی پی و نوع سرور در بخش ابزارهای کمکی اضافه شد. با کمک این ابزار می توانید آی پی خود یا سرور سایت خود را پیدا کرده و نیز وضعیت میزبانی سایت خود را مشخص نمایید.

# عمومی

نسخه 2549 تاریخ 1393/9/3 : راهنمای محدودیت ها و اخطارهای ارسال ایمیل در بخش راهنما اضافه شد

راهنمای محدودیت ها و اخطارهای ارسال ایمیل در بخش راهنما اضافه شد. لطفا اگر از سیستم ارسال ایمیل زیاد استفاده می کنید، حتما مطلب "چند ایمیل در روز می توانیم ارسال کنیم؟" را مطالعه نمایید.

# مقاله

نسخه 2548 تاریخ 1393/9/2 : امکان جابجایی ترتیب نویسندگان در بخش ویرایش مقالات توسط مدیران فراهم شد

با هدف تسهیل و تسریع ویرایش مقالات، امکان جابجایی ترتیب نویسندگان در بخش ویرایش مقالات توسط مدیران فراهم شد
درخواست شده توسط: مجله بالینی پرستاری و مامایی - اسدی

# عمومی

نسخه 2547 تاریخ 1393/9/1 : امکان واگذاری مدیریت بخش ارزشیابی زیربخش ها

امکان واگذاری مدیریت بخش ارزشیابی زیربخش ها فراهم شد. برای تعریف مدیر برای این ابزار می توانید از بخش تنظیمات دسترسی کاربران استفاده کنید.
درخواست شده توسط: دانشگاه علم و صنعت ایران - شاهمرادی

# عمومی

نسخه 2547 تاریخ 1393/9/1 : در نظر گرفتن صفحات سطح سوم در محاسبات ارزیابی فنی زیربخش های وب

در بخش ارزشیابی زیربخش های وب، صفحات سطح سوم نیز در محاسبات ارزیابی فنی در نظر گرفته شدند
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گلستان - عباسی

# عمومی

نسخه 2545 تاریخ 1393/9/1 : رفع اشکال تنظیمات پست الکترونیک

ضمن عذرخواهی از کاربران گرامی، اشکالات تنظیمی مربوط به بخش ارسال پست الکترونیک که باعث اختلال در ارسال ایمیل در برخی پایگاه ها شده بود برطرف گردید. احتمال دارد برخی ایمیل های تاریخ 30 آبان و صبح شنبه اول آذر 1393 (قبل از درج این پیام) ارسال نشده باشند. لطفا بررسی نمایید.

# عمومی

نسخه 2544 تاریخ 1393/8/29 : امکان تنظیم پورت ارسال ایمیل به صورت smtp فراهم شد

در بخش تنظیمات ارسال پست الکترونیک، امکان تنظیم پورت ارسال ایمیل به صورت smtp فراهم شد. همچنین امکان تنظیم ارسال ایمیل به صورت smtp پیشرفته برای سازگاری بیشتر با انواع سرورهای mail در این بخش اضافه شد.
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی ارتش - آقای مجلسی

# عمومی

نسخه 2543 تاریخ 1393/8/28 : امکان ویرایش و حذف فایل های دارای علامت پرانتز فراهم شد

امکان ویرایش و حذف فایل های دارای علامت در بخش مدیریت پوشه ها و فایل ها پرانتز فراهم شد. پیش از این امکان ویرایش و حذف این نوع فایل ها به دلیل حساسیت بخش امنیت برنامه غیر مجاز اعلام می شد.
درخواست شده توسط: مجله تحقیقات دندانپزشکی بابل - خانم دهقان

# داوری

نسخه 2541 تاریخ 1393/8/27 : امکان استفاده از متغیرهای نام کاربری و رمز عبور در بخش ارسال پیامک به داور

امکان استفاده از متغیرهای نام کاربری و رمز عبور در بخش ارسال پیامک به داور فراهم شد
درخواست شده توسط: مجله دانشگاه علوم پزشکی مازندران - خانم مطلبی

# داوری

نسخه 2540 تاریخ 1393/8/21 : غیر فعال شدن امکان کنسل کردن داوری ها توسط مدیران عادی مقالات

در بخش مدیریت مقالات، امکان کنسل و یا حذف کردن داوری های ارسالی به داوران، توسط مدیران عادی (دارای دسترسی محدود) مقالات غیر فعال شد. از این به بعد برای انجام این تغییر نیاز به دسترسی کامل خواهد بود.
درخواست شده توسط: سومین کنفرانس الکترومغناطیس مهندسی (کام) ایران - فراهانی

# عمومی

نسخه 2539 تاریخ 1393/8/21 : استاندارد سازی مجدد برنامه با معیارهای W3C

با توجه به اهمیت رعایت استاندارد های w3c برای مشاهده صحیح پایگاه در تمام مرورگرها، برخی اشکالات مربوطه که به دلیل توسعه ماژول های جدید بروز کرده بودند برطرف شدند. برای مشاهده تایید استاندارد برای سایت اصلی شرکت (دارای قالب سفارشی) اینجا را ببینید. همچنین برای مشاهده استاندارد بودن نمونه وبگاه دارای قالب عمومی می توانید جزیره دانش را آزمایش کنید.

# عمومی

نسخه 2538 تاریخ 1393/8/20 : توسعه ربات گردآوری کننده مقالات در سامانه داده های پژوهشی (سامانه پایش نشریات)

با توسعه ربات گردآوری کننده مقالات در سامانه داده های پژوهشی (سامانه پایش نشریات) امکان تشخیص خودکار ISSN و نیز ورود اطلاعات مقالات سایت های مجهز به نرم افزار سیناوب فراهم شد.

# عمومی

نسخه 2537 تاریخ 1393/8/14 : افزودن ابزار نمایش آی پی سایت و آی پی رایانه کاربران

ابزار نمایش آی پی سایت و آی پی رایانه کاربران در بخش ابزارهای کمکی اضافه شد

# داوری

نسخه 2536 تاریخ 1393/8/13 : امکان لغو پیشنهاد بررسی اولیه از طریق پرونده مقالات فراهم شد

امکان لغو پیشنهاد بررسی اولیه ارسالی برای دبیران علمی، به صورت مستقیم و از طریق پرونده مقالات فراهم شد
درخواست شده توسط: نشریه مطالعات طب ورزشی - مدیر پایگاه

# عمومی

نسخه 2536 تاریخ 1393/8/11 : امکان جستجوی اسامی مجریان و همکاران در بخش مدیریت طرح های پژوهشی

در ماژول سامانه داده های پژوهشی امکان جستجوی اسامی مجریان و همکاران در بخش مدیریت طرح های پژوهشی فراهم شد
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گناباد - داستانی

# عمومی

نسخه 2534 تاریخ 1393/8/5 : رفع اشکالات تنظیمی و عدم ارسال پیامک در بخش فرم های پویا

برخی نقص های جزیی در تنظیمات فرمهای پویا برای ارسال پیامک و ایمیل به تکمیل کننده فرم برطرف شد و مشکل عدم ارسال پیامک در این بخش هم حل شد.

# عمومی

نسخه 2533 تاریخ 1393/8/3 : اضافه شدن لوگوی بهپرداخت بانک ملت در صفحات نهایی پرداخت های بانکی

بر اساس آخرین دستورالعمل شرکت شاپرک، مبنی بر استفاده از لوگو (نشانه) و نام شرکت به پرداخت ملت به جای لوگو (نشانه) و نام بانک ملت در صفحه پرداخت اینترنتی سایت ها، لوگوی مربوطه در آخرین مرحله پرداخت و قبل از ورود به سایت بانک ملت قرار گرفت. برای نمونه می توانید فرم پرداخت شرکت یکتاوب را بررسی کنید.
درخواست شده توسط: شرکت بهپرداخت ملت

# داوری

نسخه 2532 تاریخ 1393/8/3 : رفع اشکال پذیرش یا رد خودکار داوری ها، بدون اطلاع داور

اشکالی در برنامه وجود داشته است که اگر چند مقاله همزمان توسط سرگروه داوری برای داوری پیشنهاد می شد و این پیشنهاد به صورت جمعی توسط مدیر پایگاه تایید می شد، و سپس انجام داوری مقالات ارسالی برای داور توسط یکی از داوران تایید یا رد می شد، این رویداد به جای اینکه فقط برای همان داور ثبت شود برای همه داوری های ارسالی در مرحله قبل انجام می شد. این اشکال در حال حاضر برطرف گردیده است. اما اگر با این شیوه چند مرحله ای مقالاتی برای داوران فرستاده اید و با کنسل شدن جمعی آنها مواجه شده اید بهتر است موضوع را بررسی کنید.
درخواست شده توسط: نشریه فیزیولوژی ورزشی - ایرانی

# داوری

نسخه 2531 تاریخ 1393/8/3 : تقویت و تکمیل فرآیند انتقال اسامی داوران بین پایگاه ها یا افزودن جمعی داوران

با تکمیل و تقویت بخش "افزودن جمعی داوران" امکان دریافت فهرست داوران و اضافه کردن فهرست داوران دریافتی به پایگاه های دیگر یکتاوب انجام شد. این روش می تواند برای به اشتراک گذاری فهرست داوران بین نشریات یا همایش های همرده کاربرد داشته باشد. همچنین امکان افزودن داوران با کمک فایل های اکسل و نیز ارسال مقالات به آنها به صورت دسته جمعی در این بخش تسهیل گردید.

درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی مازندران و تعدادی از مشتریان - خانم مطلبی

# نشریه

نسخه 2529 تاریخ 1393/8/2 : تکمیل بخش ورود اطلاعات مقالات از فایلهای XML و اکسل

بخش ورود اطلاعات مقالات از فایلهای XML و اکسل تکمیل شد. به این ترتیب امکان ورود اطلاعات منظم مقالات به صورت سریع تر به پایگاه فراهم شد. امکانات جدید به ویژه برای ورود اطلاعات دریافت شده از سایر منابع اطلاعاتی (انتقال اطلاعات) بسیار مفید خواهد بود.

# عمومی

نسخه 2527 تاریخ 1393/7/29 : دو مرحله ای شدن اقدامات مستقیم از طریق پیوندهای ارسالی

با توجه به بروز برخی مشکلات (مثل پذیرش یا رد خودکار داوری ها، بدون اطلاع داور یا از کار افتادن لینک ورود مستقیم) متوجه شدیم برخی شبکه ها ایمیل های کاربران را اسکن کرده و پیوندهای داخل ایمیل را بررسی می کنند. برای جلوگیری از بروز این مشکل، در نسخه جدید اقداماتی که قبلا از طریق پیوندهای ارسالی انجام می شدند، در دو مرحله و بعد از تایید کاربر انجام خواهند شد
درخواست شده توسط: دانشگاه اصفهان - کارشناس نشریات

# داوری

نسخه 2523 تاریخ 1393/7/28 : درج وضعیت داوری ها در مشاهده داوری ها به صورت جمعی

وضعیت داوری ها (انصراف داده شده، انجام شده و ...) در مشاهده داوری ها به صورت جمعی (در پیوندهای انتهای بخش داوری در پرونده مقالات) اضافه شد
درخواست شده توسط: نشریه پترولوژی دانشگاه اصفهان

# عمومی

نسخه 2522 تاریخ 1393/7/27 : امکان استفاده از زبان عربی به صورت کامل

با همکاری موثر آقای دکتر علی ضیغمی (عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان ) امکان استفاده از زبان عربی به صورت کامل در پایگاه پیاده سازی گردید.
درخواست شده توسط: انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی - دکتر ضیغمی

# عمومی

نسخه 2521 تاریخ 1393/7/26 : امکان استفاده از کدهای نمایش فهرست کتاب ها در همه بخش ها

امکان استفاده از کدهای نمایش فهرست کتاب های عرضه شده در فروشگاه کتاب، در همه بخش ها (مطالب و بلوک ها) فراهم شد. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای ساخت و تنظیم فایل قالب‌های اجزای اصلی پایگاه را بررسی نمایید.
درخواست شده توسط: انتشارات دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - معتمدی

# عمومی

نسخه 2521 تاریخ 1393/7/24 : رفع اشکال حذف شدن تصاویر کاربران هنگام ویرایش مشخصات آنها توسط مدیر

اشکال حذف شدن تصاویر کاربران هنگام ویرایش مشخصات آنها توسط مدیر پایگاه برطرف شد
درخواست شده توسط: انجمن اپتیک ایران - فراهانی

# عمومی

نسخه 2520 تاریخ 1393/7/23 : رفع اشکال ارسال نامه فعالسازی به کاربران

اشکال ارسال نامه فعالسازی به کاربران در بخش مدیریت کاربران برطرف شد
درخواست شده توسط: انجمن اپتیک ایران - فراهانی

# عمومی

نسخه 2519 تاریخ 1393/7/22 : امکان تنظیم نحوه نمایش تصاویر در بخش اسلایدشو فراهم شد

امکان تنظیم نحوه نمایش تصاویر در بخش اسلایدشو فراهم شد. برای اطلاع از روش تنظیم می توانید راهنمای مرتبط را در راهنمای فایل‌ها و کدهای قالب های اصلی و سفارشی برنامه مطالعه کنید.
درخواست شده توسط: انجمن ایرانی تحقیق در عملیات - عطاری

# داوری

نسخه 2518 تاریخ 1393/7/17 : رفع اشکال ارسال نامه به داوران در حالت انتخاب ارسال ایمیل ها به زبان فارسی

اشکال ارسال نامه به داوران در حالت انتخاب ارسال ایمیل ها به زبان فارسی که در بروزرسانی نسخه قبلی (روز گذشته) بوجود آمده بود برطرف شد.
درخواست شده توسط: نشریه علمی پژوهشی علوم و فنون نقشه برداری - خدامی

# نشریه

نسخه 2517 تاریخ 1393/7/16 : امکان تعیین زبان منابع برای تهیه خروجی ایکس ام ال مقالات برای ISC

امکان تعیین زبان منابع برای تهیه خروجی ایکس ام ال مقالات برای ISC در بخش تهیه خروجی های XML نشریات فراهم شد
درخواست شده توسط: نشریه علمی پژوهشی علوم و فنون نقشه برداری - خدامی

# داوری

نسخه 2516 تاریخ 1393/7/16 : اشکال نمایش متون در گواهینامه داوری برطرف شد

اشکال نمایش متون فارسی یا انگلیسی اضافی در گواهینامه داوری برطرف شد
درخواست شده توسط: مجله دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد - اسدی سامانی

# عمومی

نسخه 2514 تاریخ 1393/7/16 : تکمیل راهنمای نحوه دریافت انواع خروجی از محتوای پایگاه، به ویژه XML و RSS

راهنمای نحوه دریافت انواع خروجی از محتوای پایگاه، به ویژه XML و RSS بروزرسانی شد. برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک کنید.


# نشریه

نسخه 2512 تاریخ 1393/7/15 : امکان تنظیم زبان کلیدواژه های مقالات در خروجی XML برای ISC

امکان تنظیم زبان کلیدواژه های مقالات در خروجی XML برای ISC در بخش تهیه خروجی های XML فراهم شد.
درخواست شده توسط: نشریات پژوهشگاه تربیت بدنی - ایرانی

# مقاله

نسخه 2512 تاریخ 1393/7/15 : امکان گزارش گیری از وضعیت های ترکیبی در بخش فهرست و پرونده مقالات

امکان گزارش گیری از وضعیت های ترکیبی (مقالات تعیین تکلیف شده یا نشده) در بخش فهرست و پرونده مقالات اضافه شد

# مقاله

نسخه 2512 تاریخ 1393/7/15 : فراهم شدن امکان مشاهده آخرین اقدامات انجام شده روی مجموعه مقالات

یکی از روش های مشارکت افراد برای مدیریت مقالات، ایجاد دسترسی برای مدیران مقالات می باشد. اما مدیران مقالات برای مشاهده تغییرات انجام شده توسط سایر افراد مجبور به بررسی پرونده تک تک مقالات بودند و همین امر استفاده از این بخش را دشوار می کرد. برای تسهیل استفاده از این بخش، امکان مشاهده و گزارش گیری از آخرین اقدامات انجام شده روی مقالات در دسترس ایشان فراهم شد. این امکان که در بالای صفحه مدیریت مقالات اضافه شده است برای مدیران اصلی پایگاه نیز قابل استفاده است.
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی تهران و تعدادی از مشتریان - دکتر کبیری

# عمومی

نسخه 2511 تاریخ 1393/7/9 : دقیق تر شدن پیام های خطای سامانه ارسال پیام کوتاه

پیام های خطای سامانه ارسال پیام کوتاه یا SMS دقیق تر شده و در نسخه جدید هر نوع خطای بوجود آمده (اشتباه رمز عبور، انسداد توسط کاربر، استفاده از واژه های ممنوع و ...) به صورت تفکیک شده در نتیجه اعلام می شوند.

# عمومی

نسخه 2509 تاریخ 1393/7/7 : رفع اشکال ویرایشگر html در بخش عمومی

اشکال ویرایشگر html که در بخش های عمومی مثل ارسال پیام یا مقاله بوجود آمده بود برطرف شد
درخواست شده توسط: دهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران - توکلی

# عمومی

نسخه 2508 تاریخ 1393/7/7 : امکان ارسال موضوع ایمیل های ارسالی به صورت پیامک

در بخش ارسال پست الکترونیک برنامه، امکان ارسال موضوع ایمیل های ارسالی به صورت پیامک فراهم شد. قبلا این امکان فقط برای ارسال نامه های خاصی در دسترس بود.

# مقاله

نسخه 2508 تاریخ 1393/7/7 : امکان ارسال ایمیل و پیامک به ارسال کنندگان مقالات جستجو شده

در بخش فهرست و پرونده مقالات، امکان ارسال ایمیل و پیامک به ارسال کنندگان مقالاتی که در نتیجه جستجو ظاهر می شوند فراهم شد. بعد از هر نوع جستجو یا مشاهده فهرست مقالات مورد نظر، دکمه ارسال پیام در زیر فهرست ظاهر خواهد شد.

# عمومی

نسخه 2507 تاریخ 1393/7/6 : امکان ارسال ایمیل و پیامک به کاربران عضو شده بعد از تکمیل فرم های پویا

در بخش نظام مدیریت اطلاعاتی (سیستم فرم ساز) امکان ارسال ایمیل و پیامک به کاربران عضو شده بعد از تکمیل فرم های پویا فراهم شد. قبل از این فقط می توانستید اطلاعات ایمیل و پیامک را در همان فرم از کاربر دریافت کنید. اما در نسخه جدید اگر کاربری قبلا عضو شده باشد و ایمیل و موبایل معتبری در فرم ثبت نام وارد کرده باشد، می توانید پیام تکمیل فرم و کد رهگیری برایش ارسال کنید. برای بررسی و استفاده یک فرم جدید اضافه کنید یا فرم های قبلی را ویرایش کنید.
درخواست شده توسط: جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران - صمدپور

# عمومی

نسخه 2506 تاریخ 1393/7/6 : نمایش متن های ارسالی به کاربران هنگام ثبت نام یا ویرایش اطلاعات

متن هایی که بعد از ثبت نام یا ویرایش اطلاعات کاربران به آنها نمایش داده می شدند، از این به بعد در صفحه اعلام پیام تایید فرم ثبت نام نمایش داده می شوند. به این ترتیب می توانید با ویرایش این متن، پیام های لازم بعد از ثبت را به کاربران انتقال دهید. بدیهی است امکان قبلی برنامه مبنی بر نمایش متون تفکیکی به ازای هر نوع ثبت نام همچنان فراهم است.
درخواست شده توسط: جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران - صمدپور

# عمومی

نسخه 2505 تاریخ 1393/7/6 : امکان جستجو در عنوان و محتوای فایل ها فراهم شد

امکان جستجو در عنوان و محتوای فایل ها در بخش مدیریت پوشه ها و فایل ها فراهم شد. کادرهای جستجو به انتهای هر پوشه اضافه شده اند.
درخواست شده توسط: معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران - موسوی

# مقاله

نسخه 2504 تاریخ 1393/7/5 : رفع اشکال دسترسی مدیران مقالات به پرونده مقالات

اشکال دسترسی مدیران مقالات به پرونده مقالات که در بروزرسانی نسخه 2504 (صبح 5-7-1393) پیش آمده بود برطرف شد
درخواست شده توسط: ششمین کنگره سرطان پستان جهاد دانشگاهی - انوری

# داوری

نسخه 2503 تاریخ 1393/7/4 : درخواست کمک از کاربران برای تکمیل بانکهای اطلاعاتی

کاربران گرامی:
برای تسریع و تسهیل عملکرد داوران، بانکهای اطلاعات علمی در صفحات مربوط به بررسی مقالات در اختیار داوران و سایر عوامل داوری قرار خواهند گرفت تا با کلیک روی پیوندهای آنها امکان جستجوی عنوان یا کلیدواژه های مقالات در بانک اطلاعاتی مورد نظر فراهم شود. لطفا برای نهایی شدن کار اگر بانک اطلاعاتی رایگان و معتبری در رشته تخصصی خود می شناسید با ذکر توضیح یا عنوان مختصر انگلیسی و نیز مشخصات خود برای ما ارسال کنید تا به منظور ثبت در فهرست نهایی (با نام ارسال کننده) بررسی شود. داشتن اطلاعات تعداد زیادی مقاله و نیز رایگان بودن استفاده از منابع از مزایای بانکها محسوب خواهد شد. بدیهی است که امکان تنظیم رکوردها برای مدیران پایگاه وجود خواهد داشت.

- برای مشاهده پروژه مربوطه و ارسال اطلاعات خود اینجا را ببینید.# همایش

نسخه 2502 تاریخ 1393/7/3 : امکان صفر شدن خودکار روزشمار بعد از گذشت از زمان تعیین شده

امکان صفر شدن خودکار روزشمار بعد از گذشت از زمان تعیین شده فراهم شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این امکان که بیشتر در همایش ها کاربرد دارد راهنما را ببینید.
درخواست شده توسط: دهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران - توکلی

# مقاله

نسخه 2502 تاریخ 1393/7/3 : اضافه شدن آمار پرداخت الکترونیک به بخشهای گزارش گیری از مقالات

آمار پرداخت الکترونیک به بخشهای مختلف گزارش گیری از مقالات اضافه شد. قبل از این پرداخت های ثبت شده به صورت فیش هم در این بخش ها ثبت می شدند و به این ترتیب در حال حاضر فهرست کلیه پرداخت های کاربر در گزارش ها ثبت می شود.
درخواست شده توسط: یازدهمین سمینار بین المللی علوم و تکنولوژی پلیمر - بیگی

# عمومی

نسخه 2501 تاریخ 1393/7/2 : تکمیل مجدد بخش گزارش گیری و تهیه کارت عضویت کاربران

بخش گزارش گیری و تهیه کارت عضویت کاربران توسعه یافت و امکانات بیشتری در اختیار مدیران پایگاه قرار گرفت. اضافه شدن نمونه کارت جدید، امکان درج کارتها در صفحات مجزا، و به ویژه رفع خودکار مشکلات ناشی از ویرایش فایل های قالب از جمله امکانات اضافه شده به این بخش هستند.

# داوری

نسخه 2500 تاریخ 1393/7/2 : رفع اشکال دریافت ضمیمه های مقالات برای داوران نهایی

اشکال دریافت ضمیمه های مقالات برای داوران نهایی در بخش داوری مقالات برطرف شد
درخواست شده توسط: نشریه پژوهش در ورزش دانشگاهی - مدیر پایگاه

# عمومی

نسخه 2499 تاریخ 1393/7/1 : تکمیل بخش گزارش گیری و تهیه کارت عضویت کاربران

برای ایجاد امکان استفاده از نوع عضویت و نوع ثبت نام در بخش تهیه کارت اعضا، متغیرها تکمیل شده و متغیرهای قبلی تغییر داده شدند. همچنین تسهیلات لازم برای ایجاد فایل های لازم برای گزارش گیری کامل و تسریع کار تهیه کارت توسعه داده شد.
درخواست شده توسط: انجمن مشاوره ایران - سلیمیان

# عمومی

نسخه 2498 تاریخ 1393/7/1 : امکان جستجوی داده ها در فرم های بخش نظام مدیریت اطلاعاتی

امکان جستجوی داده ها در فرم های بخش نظام مدیریت اطلاعاتی فراهم شد
درخواست شده توسط: معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران - موسوی

# مقاله

نسخه 2496 تاریخ 1393/6/30 : مرتب سازی بهتر بخش جستجو و گزارش گیری از مقالات

تغییراتی در بخش جستجو و گزارش گیری از مقالات با هدف تسهیل و تسریع کاربری انجام شد.

درخواست شده توسط: مجله دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد - اسدی سامانی

# مقاله

نسخه 2495 تاریخ 1393/6/29 : امکان ویرایش مقالات منتشر شده توسط ارسال کنندگان

با توجه به نیاز به اصلاح جزیی مقالات (مثل اصلاح نویسندگان) توسط ارسال کننده های مقالات، بعد از پذیرش یا انتشار مقالات، امکان اصلاح مقالات بعد از انتشار مقالات هم فراهم شد. روش کار به این ترتیب است که می توانید مقالات را در یک شماره نشریه منتشر کرده و سپس به پرونده مقاله مراجعه کرده و وضعیت آن را همزمان با درج توضیح ضمیمه به نویسنده به آماده برای ویرایش تغییر دهید. اگر در بخش تنظیمات مقالات، امکان ویرایش در این حالت را برای مقاله فراهم کرده باشید، نویسنده می تواند به مقاله خود مراجعه کرده و اصلاح لازم را انجام دهد. پیش از این، برنامه به صورت خودکار امکان ویرایش برای مقالات منتشر شده با هر وضعیتی را غیر فعال می کرد.

هشدار: با توجه به فعال شدن این امکان، لازم است یکبار بررسی کنید که هیچ یک از مقالات منتشر شده فعلی شما در وضعیت آماده برای ویرایش توسط ارسال کننده نباشند. برای مشاهده فهرست مقالات آماده ویرایش اینجا را کلیک کنید.

درخواست شده توسط: مجله مطالعات ناتوانی - موسوی

# داوری

نسخه 2494 تاریخ 1393/6/28 : امکان درج توضیح یا عنوان خلاصه هنگام ارسال مقاله به سرگروه

امکان درج توضیح یا عنوان خلاصه هنگام ارسال مقاله به سرگروه فراهم شد. این عنوان هم در صفحه سرگروه و هم در صفحه پرونده مقاله نمایش داده خوهد شد.
درخواست شده توسط: انتشارات دانشگاه شاهد - طوماری

# نشریه

نسخه 2493 تاریخ 1393/6/29 : امکان تنظیم نمایش آیکن های تغییر زبان برای نسخه های نشریه

امکان تنظیم نمایش آیکن های تغییر زبان برای نسخه های نشریه در بخش تنظیمات نشریه فراهم شد. همچنین در صورت تعریف نسخه ها به صورت تک زبانه، این آیکن به صورت خودکار مخفی خواهد شد.
درخواست شده توسط: مجله دندانپزشکی جامعه اسلامی دندانپزشکان - دکتر آخوندی

# عمومی

نسخه 2492 تاریخ 1393/6/28 : ثبت تفکیکی نگارنده مطالب در بانک اطلاعاتی

در نسخه جدید هر کاربری که مطلبی را در پایگاه اضافه کند، به عنوان نگارنده اصلی آن مطلب ثبت خواهد شد. بدینوسیله با کمک بخش اضافه شده در انتهای بخش مدیریت مطالب، امکان گزارش گیری از همه مطالب اضافه شده توسط کاربران فراهم خواهد شد .
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گلستان - عباسی

# داوری

نسخه 2491 تاریخ 1393/6/28 : امکان تهیه گزارش و فهرست دقیق تر از انواع مختلف داوری ها

امکان تهیه گزارش و فهرست دقیق تر از انواع مختلف داوری ها در بازه های زمانی مورد نظر به انتهای صفحه بررسى وضعیت و نتایج داورى اضافه شد.
درخواست شده توسط: نشریه تعلیم و تربیت استثنایی آماری

# نشریه

نسخه 2490 تاریخ 1393/6/28 : امکان اضافه کردن نشانی سایت و تاریخ دانلود به فایل های PDF

امکان اضافه کردن خودکار نشانی سایت و تاریخ دانلود به فایل های PDF در بخش تنظیمات نشریه فعال شد. در صورت نیاز می توانید این امکان را فعال و بررسی نمایید.
این امکان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران (آقای دکتر کبیری) توسعه یافته است

# عمومی

نسخه 2487 تاریخ 1393/6/28 : امکان تنظیم موضوع برای نامه تکمیل فرم

امکان تنظیم موضوع نامه ارسالی بعد از تکمیل فرم های پویا و استفاده از متغیرهای بیشتر در این بخش و نیز در پیامک های ارسالی به کاربر فراهم شد.

# داوری

نسخه 2487 تاریخ 1393/6/28 : کمک برای اطلاع رسانی در مورد مقالات تعیین تکلیف شده

گاهی مقالات در هنگامی که نزد عوامل بررسی هستند، رد یا پذیرش نهایی می گیرند. در این صورت مقاله از دسترس آنها خارج خواهد شد. به همین دلیل در بخش های مختلف برنامه امکاناتی اضافه شد تا تعیین تکلیف مقاله را به اطلاع عوامل داوری برسانید. همچنین در بخش ارسال نامه یادآوری به داور، برنامه به صورت پیش فرض مانع از ارسال نامه یادآوری به داوران برای مقالات تعیین تکلیف شده خواهد شد.
درخواست شده توسط: انتشارات دانشگاه شاهد - طوماری

# عمومی

نسخه 2486 تاریخ 1393/6/28 : ارتقای امنیت فرم تغییر مشخصات کاربری

امنیت فرم تغییر مشخصات کاربری با اضافه شدن کادر درخواست رمز عبور قبلی برای تغییر رمز، غیر فعال کردن ویژگی autocomplet و نیز فیلتر دقیق تر ورودی های نام کاربری و رمز عبور افزایش یافت.

# عمومی

نسخه 2485 تاریخ 1393/6/27 : ارتقای خروجی های اکسل برنامه

خروجی های اکسل برنامه از نظر فونت و چیدمان مطالب برای زبان فارسی تنظیم شدند. همچنین خروجی های اکسل از پاسخ های جدولی در بخش نظام مدیریت اطلاعاتی (سیستم فرم ساز) مناسب تر گردید.
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی گلستان - عباسی

# عمومی

نسخه 2484 تاریخ 1393/6/27 : امکان انتخاب کاربر و قالب کارت برای تهیه کارت

در بخش گزارش گیری، امکان انتخاب کاربر و فایل قالب گزارش فراهم شد.

# نشریه

نسخه 2483 تاریخ 1393/6/27 : تنظیم نمایش نسخه های نشریه در بخش فارسی یا انگلیسی

امکان تعریف نسخه های نشریه برای نمایش در زبان فارسی و انگلیسی به صورت مجزا فراهم شد. هنگام تعریف نسخه های نشریه جدید یا با ویرایش نسخه های قبلی می توانید مشخص کنید در کدام بخش فارسی یا انگلیسی نمایش داده شوند.
درخواست شده توسط: مجله دندانپزشکی جامعه اسلامی دندانپزشکان - دکتر آخوندی

# عمومی

نسخه 2482 تاریخ 1393/6/26 : امکان فراگذاری همزمان چند فایل با کمک ماوس یا دکمه CTRL

برای تسریع کار با برنامه در بخش مدیریت، امکان فراگذاری (آپلود) چند فایل به صورت همزمان در بخش اصلی مدیریت پوشه ها و فایل ها و نیز در بخش فراگذاری سریع فایل فراهم شد.

# نشریه

نسخه 2482 تاریخ 1393/6/26 : رفع اشکال محاسبه تعداد مقالات منتظر دریافت هزینه

اشکال محاسبه تعداد و هزینه مقالات منتظر پرداخت در صفحه صورتحساب، برطرف شد. این اشکال در بروزرسانی قبلی و در همین هفته بوجود آمده بود و تعداد مقالات منتظر دریافت هزینه بررسی و در نتیجه مجموع هزینه بررسی را به صورت کاذب افزایش می داد.
درخواست شده توسط: مجله مطالعات ناتوانی - موسوی

# نشریه

نسخه 2481 تاریخ 1393/6/25 : راهنمای نمایه سازی در گوگل اسکالر

راهنمای نمایه سازی در گوگل اسکالر تکمیل شد و بخش "چرا گوگل اسکالر مقالات ما را نمایه نمی کند؟ " به آن اضافه شد.

# عمومی

نسخه 2480 تاریخ 1393/6/24 : امکان فراگذاری و ویرایش فایل تصاویر کاربران توسط مدیران

امکان فراگذاری و ویرایش فایل تصاویر کاربران توسط مدیران در بخش مدیریت کاربران فراهم شد. به این ترتیب مدیران پایگاه می توانند مشخصات کاربران را به صورت کامل ویرایش کنند تا برای صدور کارت مشکلی وجود نداشته باشد.

# عمومی

نسخه 2479 تاریخ 1393/6/24 : امکان تهیه کارت برای تک تک کاربران

امکان تهیه کارت برای تک تک کاربران در بخش مدیریت کاربران اضافه شد.

# عمومی

نسخه 2476 تاریخ 1393/6/24 : اخطار تکمیل اطلاعات برای مسدود نشدن سیستم پرداخت اینترنتی

در صورتی که از سیستم پرداخت اینترنتی بانک ملت در پایگاه خود استفاده می کنید، باید اطلاعات حقوقی و نیز مشخصات ریاست سازمان خود را برای بانک ملت ارسال نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر راهنمای مربوطه را بررسی کنید.

# عمومی

نسخه 2475 تاریخ 1393/6/24 : رفع اشکال ابزار تهیه پشتیبان از پوشه جاری

دریافت فایل زیپ از پوشه های دارای نام "files" با اشکال همراه بود که برطرف گردید.

# عمومی

نسخه 2474 تاریخ 1393/6/23 : تکمیل ابزار ساخت کارت عضویت برای کاربران پایگاه

ابزار ساخت کارت عضویت برای کاربران پایگاه در بخش گزارش گیری کامل تر شد و نیز راهنمای تهیه کارت عضویت برای کاربران تکمیل شد. برای تسهیل ویرایش فایل کارت در ورد، متغیرها به صورت سر هم بازنویسی شدند.

# عمومی

نسخه 2473 تاریخ 1393/6/22 : رفع برخی اشکالات در تهیه نامه های ارسالی از پایگاه

اشکالات گزارش شده در بخش های مختلف تهیه نامه برای ایمیل به کاربران برطرف شدند.

# نشریه

نسخه 2470 تاریخ 1393/6/20 : جداسازی نسخه پیش از انتشار از فهرست عمومی نسخه های نشریه

نسخه پیش از انتشار از فهرست عمومی نسخه های نشریه جدا شده و در ابتدای فهرست قرار گرفت تا زیرمجموعه سال خاصی قرار نگیرد.
درخواست شده توسط: مجله شنوایی شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران - سلیمانی

# عمومی

نسخه 2469 تاریخ 1393/6/20 : امکان مشاهده تاریخ بروزرسانی زیربخش ها

امکان مشاهده تاریخ بروزرسانی زیربخش ها در بخش های ارزیابی زیربخش ها و نیز بخش مدیریت زیربخش های وب اضافه شد.
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی زنجان - خلیلی

# عمومی

نسخه 2468 تاریخ 1393/6/19 : نهایی شدن تغییرات قالب ها و نامه های ارسال ایمیل

با توجه به اعلام قبلی مبنی بر امکان بازیابی مجدد نامه های پیش فرض بخش ارسال ایمیل برنامه، به اطلاع می رسانیم آزمون ها و تغییرات این بخش نهایی شده و دیگر تغییری در این بخش نخواهیم داشت. در نتیجه می توانید کار سفارشی کردن نامه ها را آغاز کنید. در صورتی که غلط املایی یا دستوری خاصی در نامه ها پیدا کردید لطفا به ما اطلاع دهید.

اگر فایل ها را در این فاصله ویرایش کرده باشید، در شاخه pre_files_02 در همان پوشه نامه ها می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

# داوری

نسخه 2460 تاریخ 1393/6/16 : امکان درج چکیده مقاله در ایمیل های ارسالی به عوامل داوری

با هدف تسریع امور داوری مقالات، چکیده های فارسی و انگلیسی مقالات نیز به ایمیل های ارسالی به داوران و سایر عوامل داوری اضافه شدند. در صورتی که نیازی به این گزینه نمی بینید، می توانید نامه های داوری را ویرایش کرده و متغیر مربوطه را از انها حذف کنید.
درخواست شده توسط: نشریه علمی پژوهشی علوم و فنون نقشه برداری - خدامی

# عمومی

نسخه 2458 تاریخ 1393/6/15 : امکان ورود مستقیم افراد از طریق ایمیل ارسالی

یکی از کارهای وقت گیر کاربران بعد از دریافت ایمیل های ورود به برنامه، تایپ نام کاربری و رمز عبور در فرم Login می باشد. با هدف تسهیل کار افراد (به خصوص داوران)، پیوندهای ورود مستقیم به پایگاه در نامه های ارسالی اضافه شدند. به این ترتیب افراد می توانند فقط با یک کلیک به صفحات ویژه خود (مثل صفحه داوری) دسترسی داشته باشند. برای تنظیم این گزینه می توانید بخش تنظیمات پست الکترونیک را بررسی کنید (به صورت پیش فرض فعال شده است).

# داوری

نسخه 2456 تاریخ 1393/6/14 : امکان پذیرش یا رد درخواست داوری از طریق ایمیل ارسالی

با هدف تسهیل کار داوران و افزایش سرعت بررسی مقالات، پیوندهای پذیرش یا رد مستقیم درخواست داوری مقالات در نامه های ارسالی برای داور اضافه شدند. به این ترتیب داور می تواند بدون ورود به پایگاه، قبول یا عدم قبول داوری مقاله را فقط با یک کلیک به شما اطلاع دهد. همچنین اقدام جدید برای مقالات به صورت "پپذیرش درخواست داوری توسط یک داور" و نیز امکان گزارشگیری از داوری های تایید شده در بخش های مربوطه اضافه شده اند.

# عمومی

نسخه 2455 تاریخ 1393/6/12 : تغییرات وسیع در بخش ارسال پست الکترونیک و بازیابی کلیه نامه ها

بسیار مهم:

در بخش های مختلف برنامه یکتاوب مثل دریافت مقاله یا ارسال مقاله به داور، برای اطلاع رسانی از روش ارسال پست الکترونیک استفاده می شود. با توجه به وجود برخی اشکالات در نامه ها و لزوم توسعه امکانات این بخش، کل قالب ها و نامه های پیش فرض از نو تنظیم و بارگذاری شدند. در نامه های جدید حفظ یکدستی، اصلاحات املایی، امکان استفاده از تمام متغیرها در تمام نامه ها (مثلا برای درج اسم افراد یا عنوان مقالات)، درج پیوندهای ضروری در انتهای تمام نامه ها و نیز دوزبانه شدن تمام متون انجام گردیده است. همچنین دقت داشته باشید که در روش جدید شما می توانید متن انتهای تمام نامه ها را از طریق بخش تنظیمات پست الکترونیک ویرایش کنید و دیگر نیازی نیست تک تک فایل ها را ویرایش کنید یا به آنها امضا اضافه کنید. در همین بخش می توانید زبان نامه های ارسالی برای کاربران را نیز تنظیم کنید.

توجه: در صورتی که به نامه های قبلی خودتان نیاز داشته باشید می توانید به آنها در شاخه "pre_files" دسترسی داشته باشید.

توجه: تا زمان قطعی نشدن تغییرات و اصلاحات این بخش (که اعلام خواهد شد) احتمال بازیابی مجدد نامه ها وجود خواهد داشت. پس در صورت هر نوع تغییری، از نامه های جدید خود پشتیبان تهیه کنید.

امیدواریم عذرخواهی ما را برای بازیابی نامه هایی که تنظیم و ویرایش کرده بوده اید (و بعد از گذشت یک دهه از آغاز توسعه برنامه و برای افزایش امکانات به ناچار باید انجام می شد) بپذیرید.

# عمومی

نسخه 2454 تاریخ 1393/6/10 : ارتقای امنیت برنامه و تشخیص خودکار فایل های ویروس و مخرب

با افزایش امکانات بخش امنیت برنامه، علاوه بر بازنگری اساسی در تمام بخش ها و فیلتر دقیق تمام ورودی های برنامه، امکان پویش (اسکن) کلیه فایل های پایگاه فراهم شد. این بخش می تواند همه فایل های اجرایی در پوشه برنامه و در صورت نیاز سایر پوشه های تعیین شده را بررسی کرده و هشدارهای لازم را برای بررسی فایل های مشکوک برای مدیر پایگاه فراهم کند.

# عمومی

نسخه 2453 تاریخ 1393/6/5 : تغییر روش اطلاع رسانی تغییرات به مدیران پایگاه

با تسریع روند توسعه برنامه و بهسازی وسیع در بخش های مختلف برنامه، روش اطلاع رسانی تغییرات تغییر داده شد تا همه مدیران پایگاه ها از تغییرات انجام شده اطلاع پیدا کنند. به این ترتیب از این به بعد همه تغییرات برنامه در صفحه اصلی مدیریت منعکس شده و هر مدیر جداگانه باید تغییرات را بررسی و تایید کند.

# مقاله

نسخه 2445 تاریخ 1393/5/25 : امکان ارسال اطلاعات مقالات به ایمیل افراد درخواست دهنده

در صورتی که هر فردی بخواهد از وضعیت مقالات ارسال شده با نام خود (به عنوان ارسال کننده یا هر یک از نویسندگان) اطلاع پیدا کند می تواند پست الکترونیک خود را توسط بخش "دریافت اطلاعات مقالات من" به برنامه بدهد. برنامه به صورت خودکار فهرست مقالات ایشان را استخراج کرده و ایمیل می کند. (هر مقاله ای با هر وضعیتی در فهرست ارسال خواهد شد)

# عمومی

نسخه 2440 تاریخ 1393/5/20 : اجباری شدن فرم تعیین مسئول سرور برای تداوم توسعه و پشتیبانی

با توجه به ضرورت حفظ امنیت و پایداری سرورهای اختصاصی مشتریان، برای تداوم همکاری و تحویل نسخه های جدید برنامه، تکمیل و ارسال فرم تعیین مسئول سرور اجباری شده است. همچنین در صورت عدم دریافت این فرم و بروز هر نوع اشکال برای سرور، برای رفع اشکال راهنمایی یا همکاری نخواهد شد.

توجه: در صورتی که پایگاه شما بر روی سرور داخل سازمان (نه سرورهای اصلی یکتاوب) نصب شده باشد حتما باید برای ارسال فرم مربوطه اقدام کنید.

# نشریه

نسخه 2450 تاریخ 1393/6/2 : امکان دسته بندی مقالات با تعیین عنوان های دلخواه

امکان دسته بندی مقالات با تعیین عنوان های دلخواه در صفحه مقالات منتشر شده نشریات فراهم شد. تصویر راهنما در بخش مدیریت نسخه های نشریه اضافه شده است
درخواست شده توسط: مجله علوم تغذیه و صنایع غذایی ایران

# مقاله

نسخه 2439 تاریخ 1393/5/22 : امکان ویرایش توصیف مختصر فایل های ضمیمه مقالات

امکان ویرایش توصیف مختصر فایل های ضمیمه مقالات در بخش پرونده مقالات فراهم شد
درخواست شده توسط: مجله پژوهش‌های حسابداری مالی - پناهی

# عمومی

نسخه 2437 تاریخ 1393/5/19 : امکان استفاده از بخش آلبوم تصاویر برای درج اسلایدشو در پایگاه

امکان استفاده از بخش آلبوم تصاویر برای درج اسلایدشو در پایگاه فراهم شد. برای فعالسازی این امکان بخش افزایش ارزش پایگاه را بررسی کنید.
درخواست شده توسط: انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ایران - پویاکیان

# همایش

نسخه 2434 تاریخ 1393/5/15 : امکان تعریف کل برنامه های جانبی همایش (تغذیه، اسکان، کارگاه ...) به صورت یکجا

امکان تعریف کل برنامه های جانبی همایش (تغذیه، اسکان، کارگاه ...) به صورت یکجا برای انتخاب توسط کاربران فراهم شد. از این بخش می توانید برای تعریف اقلام مختلفی مثل اسکان و رزرو غذا استفاده کنید. این امکان تحت عنوان "مدیریت برنامه های عمومی" در منوهای "مدیریت کنفرانس" اضافه شده است.


# مقاله

نسخه 2418 تاریخ 1393/4/29 : امکان تهیه خروجی XML مقالات برای پایگاه ISC

امکان تهیه خروجی XML مقالات برای پایگاه ISC فراهم شد. همچنین برای تسریع. برای مطالعه راهنمای این بخش اینجا را ببینید. امور ویرایش اطلاعات مقالات و نویسندگان برای دریافت خروجی کامل، امکان ویرایش جمعی نویسندگان و نیز ویرایش جمعی مقالات به صورت یکجا به برنامه اضافه شده است.
درخواست شده توسط: دانشگاه علوم پزشکی تهران - دکتر کبیری

فهرست تغییرات قبلی در پایگاه شرکت پشتیبان

 

 

Email : yektaweb (AT) gmail.com

 

Academic Web Tools - Yektaweb Collection - مجموعه مدیریت یکپارچه پایگاه‌های اینترنتی